Promocje
Lustro VIGO do przedpokoju
Lustro VIGO do przedpokoju

149,00 zł

Cena regularna: 174,00 zł

Najniższa cena: 174,00 zł
Producenci
Stojaki na płyty z muzyką. Gdzie i jak przechowywać płyty CD z muzyką? Sprawdź! 0

Jeszcze do niedawna płyty CD królowały jako nośniki wszelkich informacji. Obecnie większość płyt wylądowała głęboko w szufladzie lub po prostu w śmietniku. Na szczęście istnieje jeszcze całkiem spora grupa osób, która ceni sobie trzymanie w dłoni pyty CD.

Masz dużo płyt i zbyt mało miejsca? Stojak załatwi sprawę

Osoby, które doceniają pracę swojego ulubionego artysty i chcą, by mógł na wydanej płycie zarobić – kupują ją. Jedynym problemem, który pojawia się przy takim hobby, zaraz po funduszach, jest brak miejsca. Płyty kumulują się na biurku, pod stołem, na regałach i w szufladach. Najważniejsze, by miejsce przechowywania było suche i bezpieczne.

Stojak na płyty CD z muzyką 200 CD

Fotografia: Podwójny stojak na 200 CD Domiko Meble »

Zadbaj o swoje otoczenie – zrób porządek

Obecnie na rynku istnieje wiele stojaków na płyty, więc wybór odpowiedniego może okazać się wyzwaniem. Na początek należałoby ogarnąć swoje otoczenie, spojrzeć, gdzie taki stojak przydałby się najbardziej. Najtrafniejszym miejscem byłoby stanowisko obok komputera, telewizora lub nośnika płyt CD, by dostęp do płyt był najłatwiejszy.

Nie ma czegoś takiego, jak „za dużo płyt”

Każda osoba, ceniąca sobie posiadanie fizycznej kopii albumu ulubionych artystów, zgodzi się z wyznaniem, że płyt nigdy nie jest zbyt wiele. Jeżeli jednak Twój pokój jest jednym wielkim sklepem muzycznym, musisz skupić się na odpowiednim zorganizowaniu Twojego wnętrza. Stojaki na płyty CD są nieocenioną pomocą, przy uporządkowywaniu efektów pasji.

Oceń swoje możliwości i wybierz najlepszy stojak na płyty CD

Stojak na cd z muzyką

Wybór mebla, który pomoże Ci uporządkować kolekcję płyt jest uzależniony od jej ilości i zasobności Twojego portfela. Najmniejszy stojak pomieści 20 płyt i kosztuje około 60zł. Stojak na większą kolekcję, czyli 100 płyt kosztuje już około 170zł (patrz: stojak CD 100 płyt). Stojak podwójny, który zmieści 200 płyt CD może kosztować nawet do 400zł. Cena uzależniona jest głównie od ilości płyt, którą może pomieścić.

Wiszący stojak?! Dlaczego nie?

Stojak na płyty z muzyką może być także półką wiszącą. Takie rozwiązanie przydaje się przy małych pomieszczeniach, gdzie zagracona podłoga nie jest pożądana. Wieszając stojak zyskamy wrażenie ściany stworzonej z płyt. Od teraz każda płyta ulubionych wykonawców będzie miała swoje konkretne miejsce.

Kolejne wybory, czyli wymiar i kolor

Stojaki wykonuje się z płyty laminowanej, która zapewnia trwałość oraz stosowną prezentację wizualną. Rozmiary stojaków uzależnione są od ich pojemności. Wybór koloru to ostatni etap i zarazem decyzja, która zadecyduje o ostatecznym efekcie. Do wyboru są m.in. kolor biały, trufla, olcha, wenege i czarny.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl