Rozwiązanie dla prawdziwych maniaków konsoli Xbox 360 – stojak na gry. Zapoznaj się z naszymi propozycjami 0

Nie radzisz sobie z porządkiem w pokoju, bo wszędzie leżą gry na Xbox 360? A może chcesz stworzyć pokój gamingowy? Pomimo tego, co planujesz, mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie, które zaprowadzi porządek i nada pomieszczeniu choć odrobinę elegancji. Sprawdź, co przygotowaliśmy.

Stwórz niepowtarzalny, gamingowy klimat

Profesjonalne podejście do tematu pozwoli Ci zapanować nad chaosem, który ogarnął Twój pokój. Wszystko da się naprawić i uporządkować, a ze stojakiem na gry do Xbox 360 będzie to jeszcze prostsze. Od teraz nie musisz martwić się zagubionymi, pomieszanymi grami na konsolę. Różnorodność stojaków i spory wybór wersji kolorystycznej sprawi, że na nowo odkryjesz każdą z gier.

Stojak na gry Xbox 360 + CD z muzyką

Stojak nie musi stać, powieś go!

Jeśli chcesz zaoszczędzić przestrzeń na podłodze, zastanów się nad powieszeniem stojaka. Na pewno dobrze sprawdzi się to w przypadku małych pomieszczeń, gdzie liczy się każdy centymetr. Wieszając stojak na gry Xbox 360 uda Ci się uzyskać pomieszczenie bardziej profesjonalne i eleganckie. Nie bój się eksperymentować i zaryzykuj – przecież nie masz nic do stracenia.

Wszystko zależy od Twoich wymagań

Pomieść wszystkie gry na konsolę Xbox 360 w jednym meblu i ciesz się jego funkcjonalnością. W zależności od Twoich oczekiwań i ilości płyt, które wchodzą w Twoją kolekcję, możesz zakupić stojak na 32, 48 lub 64 płyty. Wysokość mebla uzależniona jest od pojemności stojaka.

Stojak na gry Xbox 360

Fotografia: Stojak na płyty gry Xbox 360 Domiko Meble»

Funkcjonalność oraz piękny wygląd

Stojak na gry Xbox 360 wykonany z płyty laminowanej będzie wspaniałym meblem na lata. Stojący lub powieszony z pewnością dobrze wypełni swoją rolę i sprawi, że pomieszczenie zmieni się w mały pokój gamingowy. Twoi znajomi Cię docenią i z chęcią będą Cię odwiedzać. Twoja konsola Xbox 360 od teraz będzie włączona non stop, a Ty odkryjesz każdą z gier na nowo.

Wymagasz więcej? Mamy coś dla Ciebie

Nie lubisz się ograniczać? Zapoznaj się z podwójnym stojakiem na gry Xbox 360, który pomieści aż 96 Twoich gier. Taki stojak pomoże Ci zaprowadzić porządek, oraz umożliwi ułożenie gier w dowolnej kolejności. Jeśli poza grami na konsolę lubisz posłuchać dobrej muzyki, zwróć uwagę na inną propozycję. Ten mebel pozwoli Ci cieszyć się grą na konsoli oraz ulubioną muzyką, zainwestuj w podwójny stojak zarówno na gry Xbox 360 jak i płyty CD z muzyką.

Komentarze do wpisu (0)

Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl