Bestsellery
Producenci

Materac CEZAR K1 Dwustronny materac kieszeniowy 7-strefowy pianka T25 opcja pianka HR 3 cm

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 7 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 500,00 zł

Cena regularna:

500.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

CEZAR K1 - dwustronny materac kieszeniowy 7-strefowy – komfort, elastyczność i dopasowanie.

Materac został zaprojektowany z myślą o wygodzie i zdrowym śnie. Jego konstrukcja opiera się na sprężynach kieszeniowych, z których każda pracuje niezależnie – umieszczona w osobnej kieszonce materiałowej. Dzięki temu materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie podparcie i minimalizując odczuwanie ruchów drugiej osoby – to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla par.

Model ten dostępny jest w dwóch wariantach do wyboru:

  • pianka poliuretanowa T25 – trwała, odporna na odkształcenia, zapewniająca stabilne podparcie,

  • pianka wysokoelastyczna HR – bardziej sprężysta, z lepszą cyrkulacją powietrza i znakomitym dopasowaniem do sylwetki.

Dodatkowo jedna ze stron materaca wyposażona jest w warstwę filcu, która zwiększa twardość – to opcja idealna dla osób preferujących sztywniejsze podparcie.

Twardość: H2 (miękka) + H3 (średnia).

Zastosowany system 7 stref twardości umożliwia precyzyjne dopasowanie podparcia do różnych partii ciała – od głowy, przez ramiona i biodra, aż po nogi. Dzięki temu kręgosłup pozostaje we właściwej pozycji przez całą noc.

Materac posiada pokrowiec wykonany z wysokogatunkowego materiału, wyposażony w praktyczny zamek błyskawiczny, który umożliwia łatwe zdejmowanie. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 40°C – dla zachowania higieny i świeżości.

Wysokość materaca:

  • z pianką T25: 17 cm

  • z pianką HR: 19 cm.

Dane techniczne

Grubość materaca (cm) 17-19
Lateks Nie
Spreżyny bonellowe Nie
Kokos Nie
Zdejmowany pokrowiec Tak
Lato - Zima Nie
Kieszeniowy 7 strefowy Tak
Pianka termoelastyczna (Visco-elastic) Nie

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl